#kolagjenin

tagged as #kolagjenin photos and videos on Instagram


20    0    6 days ago

👉 Quhet #Mikrodermoabrazion, e keni dëgjuar? 👩‍⚕️ 👉 Bëhet fjalë për një proçedurë të avancuar, aktualisht në majat e mjekësisë estetike. Nëpërmjet kësaj eliminohen qelizat e vdekura të lëkurës 👌 duke stimuluar qarkullimin e gjakut, ushqyerjen, oksigjenimin e lëkurës dhe rritjen e elasticitetit të saj. 👩‍⚕️ 👉 Lëkura juaj është e dëmtuar nga dielli? Ka imperfeksione apo parregullsi në ngjyrën e saj? Të çara, rrudha të lehta, akne, apo probleme në qafë dhe gjoks? 👩‍⚕️ 👉 Mikrodermoabrazioni është një proçedurë e sigurt pa efekte anësore. I rikthen fytyrës pamjen e vet rinore. Microdermabrazioni nëpërmjet aplikimit të kristaleve të vogla largon qelizat e vdekura të lëkurës, rrit #kolagjenin dhe forcon #elastinën. Rrezultat i menjëhershëm. Provo për ta besuar! 👩‍⚕️ . . . . . . . . . . . . . . . . . #idna #idnamedicalbeauty #mediacal #beauty #estetike #dermatologji #nature #natyralbeauty #wellness #maurorana #maskandbeauty #kirurgjiestetike #trajtimakneve #klinikedermatologjike #tirane #openminded #keshillabukurie

12    0    4 months ago

Eclat London Wrinkle Kill KUNDER #RRUDHAVE #peptide sintetike të gjarprit të cilat veprojne në mënyrë super natyrale kundër rrudhave të mimikes. Kombinuar me #acidin hialuronik dhe #kolagjenin japin një rezultat fantastik hidratues, rigjenerues dhe rifinues të lëkurës💜 #Kolagjeni natyrisht gjendet në lëkurën tonë dhe ndërsa plakemi, prodhimi i tij ngadalësohet. Si një kolagjen me përbërës për lëkurën synon të forcojë elasticitetin dhe pamjen e lëkurës duke sjellë shkelqim dhe hidratim në lëkurë. PERDORET DHE NE DARKE DHE NE MENGJES🌚🌝 Shume veprime ne nje, #kremhidratues, #jepshkelqimlekures, #nxitprodhiminekolagjenitngalekura, #rritelasticitetit, #luftonrrudhat Goca ky krem eshte nje mrekulli dhe nese besoni ne magjine e #kolagjenit #peptideve të përfituara nga helmi gjarprit dhe #acidi hialuronic provojeni. Produktet i porosisni online dhe mund ti tërhiqni prane '21Dhjetori' Tirane ose me poste kundrejt pageses 200 leke.📫

9    0    6 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Trajtimi me i kerkuar se fundmi ne studio. Photo credits @neroaesthetics gjate procesit dhe #menjeherepas vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja e re e dr. Fladit pas konsultes se detajuar vendosi qe kete seance t’ia kushtoje Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼Efekti i momentit eshte vetem mekanik, pasi rezultati i vertete behet i dukshem minimumi pas 3 javesh. Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit vajzes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

16    0    6 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Trajtimi me i kerkuar se fundmi ne studio. Video credits 🎥 @neroaesthetics gjate vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja e re e dr. Fladit pas konsultes se detajuar vendosi qe kete seance t’ia kushtoje Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼 Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. 📈 Results loading ... Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit vajzes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

19    1    7 months ago

#Repost @neroaesthetics with @get_repost ・・・ #drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Trajtimi me i kerkuar se fundmi ne studio. Video credits 🎥 @neroaesthetics gjate vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja besnike e dr. Fladit kete seance ia kushtoi Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼 Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. 📈 Results loading ... Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit zonjes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

15    1    7 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Trajtimi me i kerkuar se fundmi ne studio. Video credits 🎥 @neroaesthetics gjate vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja besnike e dr. Fladit kete seance ia kushtoi Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼 Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. 📈 Results loading ... Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit zonjes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

13    0    8 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Credits @neroaesthetics Disa nga etapat e vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja besnike e dr. Fladit kete seance ia kushtoi Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏻 Efekti i momentit eshte vetem mekanik, pasi rezultati behet i dukshem disa dite pas trajtimit. Kjo eshte hera III qe pacientja perserit kete trajtim #Korrik2017 #Nentor2018 #Tetor2019 dhe progresi eshte fantastik 📈 Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit zonjes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

24    4    8 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Video credits 🎥 @neroaesthetics gjate vendosjes se 8️⃣ fijeve terheqese. Pacientja besnike e dr. Fladit kete seance ia kushtoi Lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼 Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. Kjo eshte hera III qe pacientja perserit kete trajtim #Korrik2017 #Nentor2018 #Tetor2019 dhe progresi eshte fantastik 📈 Results loading ... Treatment price (8 threads) 💳500€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit zonjes per besimin ! We Run The Industry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

11    0    9 months ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory Video credits 🎥 @neroaesthetics gjate vendosjes se 4️⃣ fijeve terheqese. Pacientja besnike e dr. Fladit kete seance kombinoi trajtimet #botox & lifting jo kirurgjikal me fije traksioni. Fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Shenim ✍🏼Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. Treatment price (4 thread) 💳300€ We ❤️ you @dr.fladinezha ! You’re a role model ! Faleminderit vajzes per besimin ! #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

20    1    11 months ago

*PERFECTIL PLATINIUM* Shtojca dietetike e #Vitabiotics #PerfectilPlatinum30 i jep ushqyesve te trupit #kolagjen, #acid #alfa #lipoik, #vitamina, #minerale dhe #ekstrakte bimore qe sipas studimeve mund te kontribuojne ne shendetin dhe mireqenien e lekures. #PerfectilPlatinum siguron #kolagjenin, i cili eshte nje proteine e nevojshme per kohezionin e lekures dhe #vitaminenC, e cila merr pjese ne formimin e kolagjenit. #Ekstrakti i rrushit, #pisha dhe #Acerolla, #vitaminatC, E dhe #karotenoidet kane veti te forta #antioksiduese dhe mbron lekuren nga demtimi #oksidativ per shkak te rrezatimit diellor, faktorit te plakjes Nr.1, #relaksimit dhe krijimit te rrudhave. #Proanthocyanidins ne ekstraktet e rrushit dhe pisha mbrojne me tej kolagjenin dhe elasticitetin, ndihmojne ne korrigjimin e #mikrocirkulacionit te gjakut. Acidi lipoik alfa dhe vitamina E kane efekte te rendesishme antioksiduese dhe anti-plakje ne lekure. #vitabiotics #perfectil #iamperfectil #perfectilplatinum #skincare

9    0    1 year ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory AMAZING result ! #LevelUp #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres 📸 Photo credits @neroaesthetics #menjeherepas vendosjes se #8fijeve terheqese nga dr. Fladi 😍 Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati maksimalizohet pas pak muajsh, kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Zonja eshte nje nga pacientet me te hershme te doktoreshes 🤗 Ajo po e riperserit kete trajtim ne #neroaesthetics qe prej vitit te kaluar 🗓 Shenim ✍🏼Jane vendosur 4 fije per pjesen e poshtme te fytyres (mdhe 4 fije per te terhequr pjesen e varur te gushes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. (Shiko video tutorial te postuar ne faqe per proceduren) We ❤️ you @dr.fladinezha ! Faleminderit per modelin frymezues ! #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

26    0    2 years ago

@Regrann from @neroaesthetics - #drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres ; nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji 🎥 Video credits @neroaesthetics gjate vendosjes se #8fijeve terheqese nga dr. Fladi 😍 Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Zonja eshte nje nga pacientet me te hershme te doktoreshes, prandaj e ka lene veten teresisht te lire ne duar te besuara 🤗 Ajo po e riperserit kete trajtim ne #neroaesthetics qe prej vitit te kaluar 🗓 #korrik2017 - #nentor2018 Shenim ✍🏼Jane vendosur 4 fije per pjesen e poshtme te fytyres dhe 4 fije per te terhequr pjesen e varur te gushes. Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. We ❤️ you @dr.fladinezha ! #drfladitutorial 👀 Faleminderit per modelin frymezues ! Stay tuned for the result #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

17    0    2 years ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory AMAZING result ! #LevelUp #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres 📸 Photo credits @neroaesthetics #menjeherepas vendosjes se #8fijeve terheqese nga dr. Fladi 😍 Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati maksimalizohet pas pak muajsh, kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Zonja eshte nje nga pacientet me te hershme te doktoreshes 🤗 Ajo po e riperserit kete trajtim ne #neroaesthetics qe prej vitit te kaluar 🗓 #korrik2017 - #nentor2018 Shenim ✍🏼Jane vendosur 4 fije per pjesen e poshtme te fytyres ( treguar me vija te nderprera ) dhe 4 fije per te terhequr pjesen e varur te gushes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. (Shiko videon e postuar me pare per proceduren) We ❤️ you @dr.fladinezha ! Faleminderit per modelin frymezues ! #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

19    2    2 years ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory #proudhistory #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres ; nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji 🎥 Video credits @neroaesthetics gjate vendosjes se #8fijeve terheqese nga dr. Fladi 😍 Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve duke definuar linjen “V” te portretit ne nje menyre tejet natyrale. Zonja eshte nje nga pacientet me te hershme te doktoreshes, prandaj e ka lene veten teresisht te lire ne duar te besuara 🤗 Ajo po e riperserit kete trajtim ne #neroaesthetics qe prej vitit te kaluar 🗓 #korrik2017 - #nentor2018 Shenim ✍🏼Jane vendosur 4 fije per pjesen e poshtme te fytyres dhe 4 fije per te terhequr pjesen e varur te gushes. Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe ndjesia ne pikat e hyrjes te jete mese e tolerueshme. We ❤️ you @dr.fladinezha ! #drfladitutorial 👀 Faleminderit per modelin frymezues ! Stay tuned for the result #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

28    0    2 years ago

#drfladinezhaMDpatient #drfladinezhajobhistory 🔙 to the most replayed video 😍🔥 Nga te dhenat e faqes, kjo rezulton video me e ndjekur, qe ka ngjallur shume reagime dhe pyetje rreth procedures. #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres ; nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji. 🎥 Video credits @neroaesthetics gjate vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha jone e mrekullueshme @dr.fladinezha Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e rene te faqeve. Zonja eshte nje nga pacientet me te hershme te doktoreshes, prandaj e ka lene veten teresisht te lire ne duar te besuara 🤗 Shenim : ⚠️Video eshte publikuar me efekt pershpejtues per shkak te minutazhit. Jane vendosur 2 fije nga secila ane. Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe çpimet te jene mese te tolerueshme. We ❤️ you dr. Fladi ! #WeRunTheIndustry Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 ©copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

46    0    2 years ago

@Regrann from @neroaesthetics - #MjekesiaEstetike 🌹Pranvera nuk vjen me nje lule, por me siguri vjen me keto #oferta fantastike qe doktoresha @dr.fladinezha propozon per ju ne #neroaesthetics 😍 Cmime promocionale deri ne fund te muajit #Mars #drfladinezhajob Zgjidhni trajtimin e nevojshem (shiko foton 2) me çmimin me te mire ne treg ✔️ #MESOTERAPIA metoda moderne e mirembajtjes se lekures me ane te çpimeve te vogla, te shpeshta, rigjeneruese 💉 Nje nga trajtimet me te efektshme per ti dhuruar lekures #kolagjenin dhe #vitaminat e humbura me kalimin e viteve. Shiko videot ne faqe per mesoterapine. Rezervo 📲 067 31 303 31 ©️copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

18    0    2 years ago

#Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres me Fije Traksioni ✔️ Eshte nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta #padhimbje dhe #pakirurgji. Meqenese shume vajza interesohen per menyren e realizimit te ketij trajtimi, po ju tregojme kete video te vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha @dr.fladinezha realizuar ne #neroaesthetics Efekti i momentit eshte vetem #mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e varur te faqeve. Si rrjedhoje perfitohet nje linje e re elegante e fytyres. Shenim : Jane vendosur 2 fije nga secila ane. Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe çpimet te jene mese te tolerueshme. Rezultati tejet natyral dhe i bukur. Dr. Fladi Nezha does it Better 😍👌🏼 Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 #fije #traksioni #lifting #jokirurgjikal ©️copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

26    2    2 years ago

#Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres me Fije Traksioni ✔️ Ky rezualtat i menjehershem eshte fantastik edhe ne mosha te reja 😍 Eshte nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji. Foto #para dhe #menjeherepas vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha @dr.fladinezha ne #neroaesthetics Efekti i momentit eshte vetem #mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e varur te faqeve. Shenim : Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato #absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe çpimet te jene mese te tolerueshme. Vini re tendosjen e menjehershme te linjes se fytyres. Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 #fije #traksioni #lifting #jokirurgjikal ©️copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

27    0    2 years ago

#Repost @neroaesthetics with @get_repost ・・・ #Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres me Fije Traksioni✔️ Ky rezultat i menjehershem eshte fantastik 😍 Eshte nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji. Foto #para dhe #menjeherepas vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha @dr.fladinezha realizuar ne #neroaesthetics Efekti i momentit eshte vetem #mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e varur te faqeve. Shenim : Vini re tendosjen e menjehershme te linjes se fytyres ✔️ Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 #fije #traksioni #lifting #jokirurgjikal

36    2    2 years ago

#Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres me Fije Traksioni✔️ Ky rezultat i menjehershem eshte fantastik 😍 Eshte nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji. Foto #para dhe #menjeherepas vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha @dr.fladinezha realizuar ne #neroaesthetics Efekti i momentit eshte vetem #mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e varur te faqeve. Shenim : Vini re tendosjen e menjehershme te linjes se fytyres ✔️ Rezervo konsulten falas 📲 0673130331 #fije #traksioni #lifting #jokirurgjikal

49    0    2 years ago

#Lifting Jo-Kirurgjikal i fytyres✔️ Eshte nje nga trajtimet me te bukura te mjekesise estetike, nje proces qe realizohet ne pak minuta pa dhimbje dhe pa kirurgji. Meqenese shume zonja interesohen per menyren e realizimit te ketij trajtimi, po ju tregojme kete video te vendosjes se fijeve terheqese nga doktoresha @dr.fladinezha realizuar ne #neroaesthetics Efekti i momentit eshte vetem mekanik, sepse rezultati i vertete duket pas disa ditesh kur fijet e vendosura ne brendesi, clirojne #kolagjenin dhe terheqin pjesen e varur te faqeve. Shenim : Jane vendosur 2 fije nga secila ane. Pjesa e mbetur jashte e fijeve pritet dhe ato absorbohen nga organizmi me kalimin e kohes. Kremi mpires i vendosur me pare ben qe çpimet te jene mese te tolerueshme. Rezultati tejet natyral dhe i bukur. #neroaesthetics 📲 0673130331 #fije #traksioni #lifting #jokirurgjikal ©️copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

17    0    2 years ago

#MESOTERAPIA metoda moderne e mirembajtjes se lekures me ane te çpimeve te vogla, te shpeshta, rigjeneruese 💉 Nje nga trajtimet me te efektshme per ti dhuruar lekures #kolagjenin dhe #vitaminat e humbura me kalimin e viteve. Mesoterapi me Multivitamina 80 € // Mesoterapi me Kolagjen 120 € Shenim: Foto shkeputur gjate trajtimit nga @dr.fladinezha Shenjat largohen ne pak minuta. Rezervo📲 0673130331 #neroaesthetics #bestproduct #bestprice #cmimetmetemira #produktetmecilesore 👌🏼 ©️copyright 2017-2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane

81    0    2 years ago

#Repost @neroaesthetics (@get_repost) ・・・ MESOTERAPIA metoda moderne e mirembajtjes se lekures me ane te çpimeve te vogla, te shpeshta, rigjeneruese 💉 Nje nga trajtimet me te efektshme per ti dhuruar lekures #kolagjenin dhe #vitaminat e humbura me kalimin e viteve. @dr.fladinezha ne proces Rezervo📲 0673130331 #neroaesthetics #bestproduct #bestprice #cmimetmetemira #produktetmecilesore 👌🏼

41    0    2 years ago

MESOTERAPIA metoda moderne e mirembajtjes se lekures me ane te çpimeve te vogla, te shpeshta, rigjeneruese 💉 Nje nga trajtimet me te efektshme per ti dhuruar lekures #kolagjenin dhe #vitaminat e humbura me kalimin e viteve. @dr.fladinezha ne proces Rezervo📲 0673130331 #neroaesthetics #bestproduct #bestprice #cmimetmetemira #produktetmecilesore 👌🏼