Bir Parça Tuhaftık

Bir Parça Tuhaftık

@birparcatuhaftik Dünyadan ve Türkiye'den en önemli haberleri en hızlı şekilde size sunar. Atatürk'ün ışığı altında! 👉🏻 [email protected]

14.9K media 334.3K followers 17 followings

5.1K    432    2 hours ago

Finlandiya'nın aşırı sağcı lideri Marco De Wit, seçimlere yönelik çalışmaları sırasında Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yere attı. Wit'in provokasyonuna karşı polis müdahalede bulunmazken, çevredeki insanların olaya tepki göstermesiyle arbede yaşandı.

Advertisement

14.3K    158    2 hours ago

Ünlü oyuncu Eşref Kolçak hayatını kaybetti.

1.2K    0    3 hours ago

Tavsiye Kitap Hatırlasana/ Süleyman Kurt Tüm D&R mağazalarında ve kitap satan her yerde! www.kitapyurdu.com

1.8K    26    3 hours ago

Tel Rıfat'da konuşan bir gazeteciye göre Rus'lar Tel Rıfat'a 3 yeni üs kurmak için çalışmalara başladı.

2.9K    299    3 hours ago

Leyla Güven ile birlikte 3 Mart’tan bu yana açlık grevinde bulunan HDP milletvekilleri Dersim Dağ, Tayip Temel ve Murat Sarısaç, ambulanslarla özel bir hastaneye kaldırıldı.

3.7K    40    3 hours ago

Venezuela'da kendini geçici devlet başkanı ilan eden muhalif Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro hükümeti ile Norveç'te görüştüklerini belirtti.

Advertisement

5.3K    216    3 hours ago

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu: "S-400 konusunda ilk teslimat haziran ayında yapılacak."

9.2K    318    4 hours ago

Bursa'da bir sokak röportajında "kafa keseceğim" diyen ve bu görüntüleri sosyal medyada yer alınca tepki çeken Suriye uyruklu kişi gözaltına alındı.

5.6K    312    4 hours ago

SONDAKİKA Rus uçakları İdlip'in Maarat el Numan kasabasında cepheye gitmek için mobilize olan muhalifleri vurdu. 50 ölü ve çok sayıda yaralı var.

7.8K    426    9 hours ago

Süleyman Soylu: "Arkadaş İBB Başkanlığı'na geliyor ve ilk işi İstanbul'daki bütün verilerin kopyalanması. Anlaşılıyor ki başka bir hazırlık yapıyorlar. Türkiye'yi kendi yolculuğundan döndürebilmek için İstanbul'un gücü kullanılacak."